Uniwersytet Trzeciego Wieku, Stargard Szczeciński

Ogólny Plan Zajęć

 ROK AKADEMICKI 2016/2017

 
L.P.

 Sekcja Miejsce/dzień/godz. Prowadzący/lider
 1. Miłośników literatury, sztuki
i historii
 
Książnica Stargardzka,
ul. Mieszka I,
piątek, godz. 1300
Pierwsze zajęcia
14.10.2016

 Prowadzący:
różni,
Lider:
Henryka Diaków

 2.

 Język angielski grupa "0"-I
(rozpoczynających naukę)

 Gimnazjum Publiczne nr 4,
Os. Zachód B 15, sala 109B,
czwartek godz. 800

Prowadząca:
Ania Szostakowska
Lider:
Barbara Koczedof

3.

Język angielski grupa "I"-I
(po pierwszym roku)

 Gimnazjum Publiczne nr 4,
Os. Zachód B 15, sala 109B,
poniedziałek godz. 1310


Prowadząca:
Izabella Sudnikiewicz
Lider:
Henryk Szarycz

4.

Język angielski grupa "I"-II
(po pierwszym roku)

 Gimnazjum Publiczne nr 4,
Os. Zachód B 15, sala 109B,
poniedziałek godz. 1110 


Prowadząca:
Izabella Sudnikiewicz
Lider: 
Jadwiga Dąbrowska

 5.

 Język angielski grupa "I" - II
(po pierwszym roku)

 Gimnazjum Publiczne nr 4,
Os. Zachód B 15, sala 109B,
poniedziałek godz. 1210

 Prowadząca:
Izabella Sudnikiewicz
Lider:
Danuta Gajek

 6.

 Język angielski grupa "I" - 1
(po II roku nauki)

 Gimnazjum Publiczne nr 4,
Os. Zachód B 15, sala 109B,
czwartek godz. 900

 Prowadzący:
Ania Szostakowska
Lider:
Elżbieta Penar

 7.

Język angielski grupa "I" - 2
(po II roku nauki)

 Gimnazjum Publiczne nr 4,
Os. Zachód, sala 109B,
poniedziałek godz. 1510 

 Prowadząca:
Ania Maranda
Lider:
Elżbieta Walkowiak

 8.

 Język angielski grupa "IV"

 Gimnazjum Publiczne nr 4,
Os. Zachód B 15, sala 109B,
poniedziałek godz. 1010 

 Prowadząca:
Izabella Sudnikiewicz
Lider:
Bożena Kulczycka

 9.

 Język angielski grupa "V"

 Gimnazjum Publiczne nr 4,
Os. Zachód B 15, sala 109B,
piątek godz. 1130

 Prowadząca:
Ewelina Waszkowiak
Lider:
Teresa Poczobut

 10.

 Język angielski grupa "VII"

  Gimnazjum Publiczne nr 4,
Os. Zachód B 15, sala 109B,
poniedziałek godz. godz. 910

 Prowadząca:
Ania Maranda
Lider:
Krystyna Downar

11.

 Język niemiecki grupa "0"
(rozpoczynających naukę)

 Gimnazjum Publiczne nr 4,
Os. Zachód B 15, sala 109B,
poniedziałek godz. 800

Prowadząca:
Marta Pych-Lipińska
Lider:
Elżbieta Wojtakajtis

 12.

 Język niemiecki grupa "I"
(po pierwszym roku)

  Gimnazjum Publiczne nr 4,
Os. Zachód B 15, sala 109B,
środa godz. 800

 Prowadząca:
Marta Pych-Lipińska
Lider:
Regina Szymanowska-Kulska

 13.

 Język niemiecki grupa"II"

  Gimnazjum Publiczne nr 4,
Os. Zachód B 15, sala 109B,
wtorek godz. 830

 Prowadząca:
Marta Pych-Lipińska
Lider:
Danuta Gajek

 14.

  Język niemiecki grupa"III"

Gimnazjum Publiczne nr 4
Os. Zachód B 15, sala 109B,
środa, godz. 900

 Prowadząca:
Marta Pych-Lipińska
Lider:
Wanda Romacka

 15.

 Język rosyjski grupa"I"

Gimnazjum Publiczne Nr 4
Os. Zachód sala 109B
środa, godz. 1130


Prowadząca:
Renata Krawczyk 
Lider:
Bożena Rumian

 16.

Język francuski

Gimnazjum Publiczne Nr 4
Os. Zachód sala 109B
środa, godz. 1630

 Prowadząca:
Justyna Stefanowicz
Lider:
Bożena Sekuła

 17.

 Informatyka grupa "0"
(dotychczas nieuczących się)

SSW "Stargardinum"
ul. Kazimierza Wielkiego
środa, godz. 1630
co drugi tydzień
2 godz.
Pierwsze zajęcia
26.10.2016

 Prowadzący:
Jarosław Praszczyk
Lider:

Hanna Jóźwik

18.

Informatyka grupa "I"
(po pierwszym roku)

SSW "Stargardinum"
ul. Kazimierza Wielkiego
środa, godz. 1630
co drugi tydzień
2 godz. 
Pierwsze zajęcia 19.10.2016

Prowadzący:
Jarosław Praszczyk
Lider:
Ewa Łabiak

19.

Informatyka grupa I

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1,
Park 3 Maja, sala 42
środa godz. 1500
Pierwsze zajęcia 12.10.2016

 Prowadzący:
Ryszard Kondracki
Lider:
Teresa Poczobut
Jadwiga Krupa

20.

Informatyka grupa II
(zaawansowana)

  Zespół Szkół Nr 2
Osiedle Zachód

środa, godz. 1500
Pierwsze zajęcia
26.10.2016

 Prowadząca:
Agnieszka
Świerczyńska
Lider:
Helena Dopierała Gawroń

21.

Promocja zdrowia-gimnastyka

Gimnazjum Gminne
ul. Ceglana
poniedziałek, godz. 1545

Prowadząca:
Beata Moral
Lider:
Ewa Jurkiewicz

22. 

Pływacka (basen)

(wg nowych zasad
-patrz aktualności)

Basen OSiR
sobota, godz. 1545
od 29.10.2016 r.

 Prowadzący:

Lider:

23. 

Krajoznawczo-turystyczna
"Wędruj z nami"

co drugi wtorek
w/g harmonogramu

 Prowadzący:
Władysław Kurczyński
Lider:
Henryk Szarycz

 24.

Turystyki krajowej 
i zagranicznej

w/g harmonogramu
wycieczek

 Prowadząca:
Teresa Hernet
Lider:
Elżbieta Kwiatkowska

25.

Zespół wokalny-chór
"Belcanto"

S.C.K.
ul. Piłsudskiego 105
czwartek, godz. 1000

 Prowadząca:
Maria Pyra
Lider:
Teresa Kowalik

26. 

Plastyka

Ochotnicze Hufce Pracy
ul. Jugosłowiańska 22a
piątek, godz, 1000

Prowadząca:
Agnieszka Kisiel
Lider:
 Krystyna Krawczyk

27. 

Rękodzieła artystycznego 

Gimnazjum Publiczne Nr 4
czwartek, godz. 1100

 Prowadząca:
Ryszarda Szofińska
Lider:
 Teresa Poczotut

 28.

 Brydżowo-szachowy

Książnica Stargardzka
poniedziałek, piątek
godz. 1000

 Prowadzący:
Witold Mateńko
Lider:
Michał Szczepiński

 29.

Gimnastyka przy muzyce

Zespół Szkół Specjalnych
ul. Wita Stwosza
piątek godz. 1520

 Prowadząca:
Ewa Kozak
Lider:
Krystyna Chrzan

 30.

Sekcja tańca towarzyskiego
taniec solowy grupa I

Klub Garnizonowy
ul. 11 Listopada 22
środa, godz. 915 

 Prowadzący:
Marek Sienkiewicz
Lider:
Maria Filipczuk

 31.

 Sekcja tańca towarzyskiego
taniec solowy grupa II

Klub Garnizonowy
ul. 11 Listopada 22
środa, godz. 1045

 Prowadzący:
Marek Sienkiewicz
Lider:
Elżbieta Karczewska

32. 

Sekcja tańca towarzyskiego
SENIORITY

Klub Garnizonowy
ul. 11 Listopada 22
środa, godz. 1140

Prowadzący:
Marek Sienkiewicz
Lider:
Maria Filipczuk

 33.

Sekcja tańca
taniec parami

Klub Garnizonowy
ul. 11 Listopada
środa, godz. 1250

Prowadzący:
Marek Sienkiewicz
Lider:

34.

 

Sekcja treningu wzroku

 

Ochotnicze Hufce Pracy
ul. Jugosłowiańska 22a
poniedziałek, godz. 1000

Prowadząca:
Teresa Kierczyńska
Lider:
Jadwiga Drabiuk

35.

Sekcja turystyki rowerowej

Parking przy LIDL-u
ul. 11-go Listopada
sobota, godz. 1000
Pierwsze spotkanie
 15.10.2016

Prowadzący:
Jan Wysocki
Lider:
Joanna Płotkowska

36.

Sekcja Teatralna

Klub Kwadrat SCK
ul. Piłsudskiego 105
wtorek, godz. 1400
Prowadząca:
Tatiana Malinowska
Lider:
Bożena Sekuła

37.

Sekcja Kabaretowa

SCK ul. Piłsudskiego 105
Prowadząca:
Teresa Hernet

38.

Sekcja Joga grupa I

(wg nowych zasad 
- patrz aktualności)

OSiR ul. Szczecińska
czwartek, godz.1100 

Pierwsze zajęcia od 03.11.2016

Prowadzący:
Waldemar Nocny
Lider:
Krystyna Brzozowska-Haus
39.Terapia ręki grupa IKlub Abstynenta ALA
środa, godzina 1630
Prowadząca:
Aldona Bartosik
40.Terapia ręki grupa IIKlub Abstynenta ALA
czwartek, godz. 1630
Prowadząca:
Aldona Bartosik
41.IntroligatorstwoDrukarnia "Pares"
ul. Pocztowa 1
wtorek godz. 1600 
8, 22, 29.11.2016 r.
czwartek godz. 1600
17, 24.11.2016 r.
Prowadzący:
Piotr Świerbot
Lider:

42.Dyżury specjalistów
Pomoc seniorom
SCK
ul. Piłsudskiego 105
w/g harmonogramu
Osoba odpowiedzialna:
Robert Bartosik

   13.02.2017 r.

 

 
Aktualności

Dziś środa, 22 Listopada 2017
Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Rozpoczynamy zapisy na wycieczki ...

Konkurs wreszcie rozstrzygnięty!!!

14.11.2017 r. Dzień Seniora w UTW Stargard. Zapraszamy serdecznie do Sali Kinowej SCK, godz.10.00

Plan wycieczek w roku 2017/18 dostępny jest ...

Jutro,10.11.2017 r. odbędą się kolejne zajęcia na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie.

Wyjazd na musical „Crazy for You” 07 listopada 2017 r.

w Szkole Muzycznej I i II stopnia w Stargardzie

28 listopada 2017 r. Zarząd UTW Stargard zaprasza na Zabawę Integracyjną „ANDRZEJKI” w "PICCOLO"

PATRONAT WŁADZ SAMORZĄDOWYCH

PATRONAT NAUKOWY

Powiat Stargardzki Urząd miasta w Stargardzie Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny TWP Stargardzka Szkoła Wyższa SSW stargardinum