Ogólny Plan Zajęć
ROK AKADEMICKI 2016/2017
L.P. | Sekcja | Miejsce/dzień/godz. | Prowadzący/lider |
1. | Miłośników literatury, sztuki i historii | Książnica Stargardzka, ul. Mieszka I, piątek, godz. 1300 Pierwsze zajęcia 14.10.2016 |
Prowadzący: różni, Lider:
Henryka Diaków |
2. |
Język angielski grupa "0"-I |
Gimnazjum Publiczne nr 4, |
Prowadząca: |
3. | Język angielski grupa "I"-I | Gimnazjum Publiczne nr 4, | Prowadząca: |
4. | Język angielski grupa "I"-II | Gimnazjum Publiczne nr 4, | Prowadząca: |
5. |
Język angielski grupa "I" - II |
Gimnazjum Publiczne nr 4, |
Prowadząca: |
6. |
Język angielski grupa "I" - 1 |
Gimnazjum Publiczne nr 4, |
Prowadzący: |
7. |
Język angielski grupa "I" - 2 |
Gimnazjum Publiczne nr 4, |
Prowadząca: |
8. |
Język angielski grupa "IV" |
Gimnazjum Publiczne nr 4, |
Prowadząca: |
9. |
Język angielski grupa "V" |
Gimnazjum Publiczne nr 4, |
Prowadząca: |
10. |
Język angielski grupa "VII" |
Gimnazjum Publiczne nr 4, |
Prowadząca: |
11. | Język niemiecki grupa "0" | Gimnazjum Publiczne nr 4, | Prowadząca: Marta Pych-Lipińska Lider: Elżbieta Wojtakajtis |
12. |
Język niemiecki grupa "I" |
Gimnazjum Publiczne nr 4, |
Prowadząca: |
13. |
Język niemiecki grupa"II" |
Gimnazjum Publiczne nr 4, |
Prowadząca: |
14. |
Język niemiecki grupa"III" |
Gimnazjum Publiczne nr 4 |
Prowadząca: |
15. |
Język rosyjski grupa"I" |
Gimnazjum Publiczne Nr 4 |
Prowadząca: |
16. |
Język francuski |
Gimnazjum Publiczne Nr 4 |
Prowadząca: |
17. |
Informatyka grupa "0" |
SSW "Stargardinum" |
Prowadzący: Hanna Jóźwik |
18. |
Informatyka grupa "I" |
SSW "Stargardinum" |
Prowadzący: |
19. |
Informatyka grupa I |
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1, |
Prowadzący: |
20. |
Informatyka grupa II |
Zespół Szkół Nr 2 |
Prowadząca: |
21. |
Promocja zdrowia-gimnastyka |
Gimnazjum Gminne |
Prowadząca: |
22. |
Pływacka (basen) |
Basen OSiR |
Prowadzący: |
23. |
Krajoznawczo-turystyczna |
co drugi wtorek |
Prowadzący: |
24. |
Turystyki krajowej |
w/g harmonogramu |
Prowadząca: |
25. |
Zespół wokalny-chór |
S.C.K. |
Prowadząca: |
26. |
Plastyka |
Ochotnicze Hufce Pracy |
Prowadząca: |
27. |
Rękodzieła artystycznego |
Gimnazjum Publiczne Nr 4 |
Prowadząca: |
28. |
Brydżowo-szachowy |
Książnica Stargardzka |
Prowadzący: |
29. |
Gimnastyka przy muzyce |
Zespół Szkół Specjalnych |
Prowadząca: |
30. |
Sekcja tańca towarzyskiego |
Klub Garnizonowy |
Prowadzący: |
31. |
Sekcja tańca towarzyskiego |
Klub Garnizonowy |
Prowadzący: |
32. |
Sekcja tańca towarzyskiego |
Klub Garnizonowy |
Prowadzący: |
33. |
Sekcja tańca |
Klub Garnizonowy |
Prowadzący: |
34. |
Sekcja treningu wzroku
| Ochotnicze Hufce Pracy | Prowadząca: |
35. | Sekcja turystyki rowerowej | Parking przy LIDL-u ul. 11-go Listopada sobota, godz. 1000 Pierwsze spotkanie 15.10.2016 | Prowadzący: |
36. | Sekcja Teatralna | Klub Kwadrat SCK ul. Piłsudskiego 105 wtorek, godz. 1400 | Prowadząca: Tatiana Malinowska Lider: Bożena Sekuła |
37. | Sekcja Kabaretowa | SCK ul. Piłsudskiego 105 | Prowadząca: Teresa Hernet |
38. | Sekcja Joga grupa I | OSiR ul. Szczecińska | Prowadzący: Waldemar Nocny Lider: Krystyna Brzozowska-Haus |
39. | Terapia ręki grupa I | Klub Abstynenta ALA środa, godzina 1630 | Prowadząca: Aldona Bartosik |
40. | Terapia ręki grupa II | Klub Abstynenta ALA czwartek, godz. 1630 | Prowadząca: Aldona Bartosik |
41. | Introligatorstwo | Drukarnia "Pares" ul. Pocztowa 1 wtorek godz. 1600 8, 22, 29.11.2016 r. czwartek godz. 1600 17, 24.11.2016 r. | Prowadzący: Piotr Świerbot Lider: |
42. | Dyżury specjalistów Pomoc seniorom | SCK ul. Piłsudskiego 105 w/g harmonogramu | Osoba odpowiedzialna: Robert Bartosik |
13.02.2017 r.