Uniwersytet Trzeciego Wieku, Stargard Szczeciński

Ogólny Plan Zajęć  
rok akademicki 2022/2023 
opracowanie: Grażyna Barszczewska-Augusiak 
Helena Dopierała-Gawroń 


L.P.

Sekcja

Miejsce
dzień. godz.

Prowadzący
lider

Sekcje artystyczne i literackie

1.

Miłośników literatury 
sztuki i historii

foyer SCK
ul. Piłsudskiego 105
piątek, godz.12:00
FOYER II piętro

Prowadzący:  różni,  
Liderzy: Teresa Daszkiewicz

2.

Teatr
„A TO MY”

KRZYWA SCENA SCK
 ul. Piłsudskiego 105
wtorek, godz.14:00

Prowadząca:

Tatiana Malinowska  Tyszkiewicz

Lider: Bożena Sekuła-Donorowicz

3.

Kabaret
Kabarecik Wesoły Uniwersytecik

Mała Scena SCK
ul. Piłsudskiego 105
czwartek, godz.12:00

Prowadząca:  Teresa Hernet

4.

Zespół wokalny
CHABRY

SCK

ul. Piłsudskiego 105 
poniedziałek i czwartek, godz. 10:00

Prowadząca:
Alicja Chochół

5 .

Zespół taneczny
SENIORITY

SCK
sala baletowa
środa, godz.11:55

Prowadzący: Marek Sienkiewicz
Lider: Maria Filipczuk

6.

Zespół taneczny
SENIORITY

Dom Kultury Kolejarza
ul. Szczecińska 17
poniedziałek, godz.11:00

Prowadzący: różni
Lider: Maria Filipczuk

7.

Warsztaty plastyczne
INSPIRACJE

MDK ul. Portowa 3
piątek
godz.1200
oraz  Brama Portowa

Prowadząca: Agnieszka Kisiel
Lider: Elżbieta Wacławczyk

8.

Rękodzieło artystyczne

Biuro Rachunkowe
Wanda Zasieczna
ul. Warowna
środa, godz. 1000


Lider: Ryszarda Szofińska

Języki obce

9.

Język angielski

SCK
ul. Piłsudskiego 105
FOYER II piętro
poniedziałek, godz.12.00

Prowadząca: Izabela Sudnikiewicz
Lider: Jadwiga Dabrowska
Bożena Kulczycka

10.

Język angielski

SCK
ul. Piłsudskiego 105
FOYER II piętro
poniedziałek, godz.11.00

Prowadząca: Izabela Sudnikiewicz
Lider:
Wiesława Sokołowska

11.

Język angielski

SCK
ul. Piłsudskiego 105
FOYER II piętro
poniedziałek, godz.10.00

Prowadząca: Izabela Sudnikiewicz
Liderzy: Lech Drapiński
i Teresa Kowalik

12.

Język angielski

/Połączono grupy/




13.

   Język angielski
grupa dla poczatkujących

/Połączono grupy/




14.

Język angielski

Szkoła Podstawowa
 nr 11 Osiedle Zachód
sala 103
czwartek, godz.15.00

Prowadzący: Anna Maranda
Lider: Elżbieta Idczak

15.

Język hiszpański

Sala 
ul. Wieniawskiego 20g
czwartek godz.09.30

Prowadzący:  Hanna Żurawska
Lider: Aniela Sielska

16.

Język niemiecki

Dom Kultury Kolejarza
ul. Szczecińska 17
poniedziałek, godz.10:00

Prowadząca: Marta Pych-Lipińska
Lider: Marcin Rejman

17.

Język niemiecki

Dom Kultury Kolejarza
ul. Szczecińska 17

poniedziałek, godz.11:00

Prowadząca: Marta Pych-Lipińska
Lider: Krzysztofa Kizielewicz

18.Język niemiecki
dla początkujących
Dom Kultury Kolejarza
ul. Szczecińska 17
poniedziałek godz. 12
Prowadząca: Marta Pych-Lipińska
Lider:

Zajęcia komputerowe

19.

Zajęcia komputerowe
//

W trakcie organizacji
bezpłatny Kurs Komputerowy

Prowadzący:
EuroCapitol

Aktywność ruchowa i umysłowa 

20.

Sekcja brydżowo-szachowa

Dom Kultury Kolejarza
ul. Szczecińska 17
poniedziałek i piątek, godz. 1000

Prowadząca: Witold Mateńko
Lider: Michał Szczepiński

21.

  Trening umysłu

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
ul. plac Majdanek 7a
piątek, godz.11:00

Prowadzący:   Ewa Bodnar
Lider: Barbara Mamińska
Zbigniew Twardochleb

22.

Gimnastyka 50+ przy muzyce

Hala sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Technicznych
ul. Pierwszej Brygady

Prowadząca: Aleksandra Górska
Lider:   Krystyna Chrzan
ZAWIESZONA

23.

Gimnastyka zdrowy kręgosłup

Hala sportowa Zespołu Szkół Budowlano-Technicznych
ul. Pierwszej Brygady
czwartek godz. 12:00

Prowadzący: Aleksandra Górska
Lider: Krystyna Białas

24.

Taniec parami

SCK
sala baletowa

środa, godz.9:30

Prowadzący: Marek Sienkiewicz
Lider: Lidia Kosowska

25.

Taniec solowy

SCK
sala baletowa

środa, godz.10:40

Prowadzący: Marek Sienkiewicz
Lider: Teresa Czerwińska

26.

JOGA

MDK 
ul. Portowa 3 II piętro
środa, godz.12:00
Prowadzący: Małgorzata Gruca
Lider: Maria Ewa Kędzierska
27.

JOGA

MDK 
ul. Portowa 3 II pietro
piątek, godz.12:00
Prowadzący: Małgorzata Gruca
Lider: Ewa Moskal

28.

JOGA Nataraja

Szkoła Jogi klasycznej
ul. Wieniawskiego 28U/2
poniedziałek g. 11:00

Lider: Danuta Kulbarz
29.

JOGA Nataraja

Szkoła Jogi klasycznej
ul. Wieniawskiego 28U/2
środa godz. 12:00
Lider: Teresa Widła
30.

JOGA Natutaja

Szkoła Jogi klasycznej
ul. Wieniawskiego 28U/2
czwartek g. 11:00
Lider: Elżbieta Penar
31.

JOGA Natutaja

Szkoła Jogi klasycznej
ul. Wieniawskiego 28U/2
piątek g. 11:00
Lider: Małgorzata Orynik
32.

Pływacka

Szkoła Podstawowa
 nr 11 Osiedle Zachód
poniedziałek, godz.08.0
Prowadzący: Zbigniew Markiewicz
Lider: Irena Wierzbicka
33.

Wędruj z nami"
krajoznawczo - turystyczna

wg harmonogramu
wtorek
Prowadzący: Władysław Kurczyński
Lider: Henryk Szarycz
34.

Turystyka rowerowa

Parking przy LIDL-u
ul. 11-go listopada
sobota godz. 10:00
Prowadzący: Jan Wysocki
Lider: Daniela Nelska
35.

Wczasy i rehabilitacja

wg programuWanda Keszka


 
Aktualności

Dziś czwartek, 9 Lutego 2023
Imieniny: Bernarda, Eryki, Rajmunda

Osoby zapisane na wyjazd do ośrodka Chalkozyn w Kołobrzegu w terminie...

Będą wydawane 7 lutego 2023 r. przed wykładem

Lista osób zapisanych na wycieczkę na Maltę ...

Informuję, że na dwie wycieczki ...

Od dnia 16 stycznia 2023 r. od godz. 10.00 będą przyjmowane zapisy ...

W zakładce SEKCJE/Sekcja turystyki krajowej i zagranicznej ...

Zapraszamy na wczasy - Świnoujście w Ośrodku Temida, termin...

PATRONAT WŁADZ SAMORZĄDOWYCH

PATRONAT NAUKOWY

Powiat Stargardzki Urząd miasta w Stargardzie Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny TWP Stargardzka Szkoła Wyższa SSW stargardinum