Uniwersytet Trzeciego Wieku, Stargard Szczeciński

Ogólny Plan Zajęć

ROK AKADEMICKI 2018/2019


L.P.

Sekcja

Miejsce/dzień/godz.

Prowadzący/lider

1.

Miłośników literatury 
sztuki i historii

Książnica Stargardzka
ul. Mieszka I
piątek godz. 1300

 Prowadzący: 
różni, 
Rada programowa: 
Henryka Diaków
Marian Wolanin
Teresa Daszkiewicz
Józef Podgóreczny

2.

Język angielski
  grupa "II"-II

S.C.K. 

ul. Piłsudskiego 105
 
 godz.

Prowadząca:
Izabella Sudnikiewicz
Lider: 
Jadwiga Dąbrowska

3.

Język angielski
grupa "II"-I
 

S.C.K. 
ul. Piłsudskiego 105 
 
 godz. 

Prowadząca:
Izabella Sudnikiewicz
Liderzy:
Ewa Labiak

4.

Język angielski
grupa "IV"

S.C.K. 
ul. Piłsudskiego 105 

 godz. 

Prowadząca: 
 Izabella Sudnikiewicz 
Lider: 
Teresa Podkopiak

5.

Język angielski
grupa "0"
(rozpoczynających naukę

S.C.K.
ul. Piłsudskiego 105 

 godz. 

Prowadząca:
Izabella Sudnikiewicz
Lider:
Lech Drapiński

6.

Język angielski
grupa "0"
(rozpoczynających naukę

S.C.K. 
ul. Piłsudskiego 105
godz. 

Prowadząca:
Izabella Sudnikiewicz
Lider:
Marieta Grzybowska

7.

Język angielski
grupa "I
 

Szkoła Podsta. nr 11
Os. Zachód B 15 
sala 109
 godz. 

Prowadząca:
Ania Szostakowska
Lider: 
Barbara Koczedof
 

8.

Język angielski
grupa "VI"
 

Szkoła Podsta. nr 11
Os. Zachód B 15 
sala 109 B 
godz.  

Prowadząca:
Ania Maranda
Lider: 
Krystyna Downar

9.

Język angielski
grupa "V"
     

Szkoła Podsta. nr 11
Os. Zachód B 15 
sala 109 B 
 godz. 

Prowadząca:
Ewelina Waszkowiak
Lider:
Teresa Poczobut
 

10.

Język niemiecki
grupa "I"

S.C.K. 
ul. Piłsudskiego 

 godz.

Prowadząca: 
Marta Pych-Lipińska
Lider:
Józefa Giera

11.

Język niemiecki
grupa "II"
 

S.C.K. 
ul. Piłsudskiego 105 
 

 godz. 

Prowadząca:
Marta Pych-Lipińska
Lider:
Regina Szymanowska-Kulska

12.

Język niemiecki
grupa "III"
 

S.C.K.
ul. Piłsudskiego 105
 
 godz. 

Prowadząca:
Marta Pych-Lipińska
Lider:
Danuta Gajek-Krychowska

13.

Język niemiecki
grupa" IV"

S.C.K.
ul. Piłsudskiego 105
 
 godz. 

Prowadząca:
Marta Pych-Lipińska
Lider:
Wanda Romacka

14.

Język niemiecki
grupa" 0"

Szkoła Podsta. nr 11
Os. Zachód sala 109B
 godz.

Prowadząca:
Gabriela Pągowska
Lider: 
Aniela Sielska

15.

Język rosyjski

Szkoła Podsta. nr 11
Os.Zachód sala 109B 
 godz. 

Prowadząca: 
Renata Krawczyk 
Lider: 
Bożena Rumian

16.

Informatyka
 grupa "0"
(dotychczas nieuczących się)
 

SSW "Stargardinum"
ul. K.Wielkiego
 godz. 

Prowadzący:
Jarosław Praszczyk
Lider: 
Czesław Urhulska

17.

Informatyka 
grupa II

Zespół Szkół  Nr 1 
Park 3 Maja sala 8
 godz. 

Prowadzący:
Ryszard Kondracki
Lider: 
Jadwiga Krupa

18.

Informatyka
grupa III 
(zaawansowana)

Zespół Szkół Nr 2
Osiedle Zachód B 15

 godz. 

Prowadząca:
Agnieszka Świerczyńska
Lider: 
Helena Dopierała Gawroń

19.

Sekcja
informatyczno - fotograficzna

Zespół Szkół  Nr 1 
Park 3 Maja sala 7. godz.  

Prowadzący:
Adam Bodnar
Lider:
Krystyna Białas

20.

Sekcja treningu umysłu
grupa I

S.C.K.
ul. Piłsudskiego 105 
 
 godz. 

Prowadząca:
Ewa Bodnar 
Lider: 
Regina Szymanowska-Kulska

21. Sekcja treningu umysłu 
grupa II
S.C.K.
ul. Piłsudskiego 105

 godz. 
Prowadząca: 
Ewa Bodnar 
Lider: 
Barbara Urbaś

22.

Turystyki krajowej 
i zagranicznej

w/g harmonogramu 
wycieczek

Prowadząca:
Teresa Hernet
Lider: 
Elżbieta Kwiatkowska

23.

Krajoznawczo-turystyczna
"Wędruj z nami"

co drugi wtorek
w/g harmonogramu

Prowadzący:
 Władysław Kurczyński
Lider:
Henryk Szarycz

24.

Sekcja turystyki rowerowej

Parking przy LIDL-u
ul. 11-go Listopada
 godz. 

Prowadzący:
 Jan Wysocki
Lider:
Joanna Płotkowska

25.


Wczasy + rehabilitacja

Sekretariat UTW

Prowadząca i Lider
Wanda Frankowska

26.

Promocja zdrowia-gimnastyka

Szkoła Podsta. nr 14
ul. Ceglana 11
 godz.

Prowadząca 
Beata Moral
Lider: 
Ewa Jurkiewicz

27.

Gimnastyka przy muzyce

Zespół Szkół Specjalnych
ul. Wita Stwosza
 godz. 

Prowadząca:
Ewa Kozak
Lider:
Krystyna Chrzan

28.

Sekcja treningu wzroku

Ochotnicze Hufce Pracy
ul. Jugosłowiańska 22a
 godz. 

Prowadząca:
Teresa Kierczyńska
Lider:  Krystyna Ozga-Skuneczna

29.

Brydżowo - 
szachowa

Książnica Stargardzka
poniedziałek i piątek
godz. 1000

Prowadzący:
Witold Mateńko
Lider:
Michał Szczepiński

30.

Pływacka (basen)

Szkoła Podsta. nr 11
Os. Zachód B 15
 godz. 

Prowadzący:
Zbigniew Markiewicz
Lider:
Irena Wierzbicka

31.

Zespół wokalny-chór

S.C.K.
ul. Piłsudskiego 105
 godz. 

Prowadząca:  Aleksandra  Zalewska Jeżak
Lider: 
Krzysztofa Kizielewicz

32.

Plastyka

Ochotnicze Hufce Pracy
ul. Jugosłowiańska 22a
 godz. 

Prowadząca: Agnieszka Kisiel
Lider:
Krystyna Krawczyk

33.

Rękodzieło artystyczne

Szkoła Podsta. nr 11
Os. Zachód B 15
sala 109 B
 godz. 

Prowadząca:
Ryszarda Szofińska
Lider:
Teresa Poczobut

34.

Sekcja tańca
"SENIORITY"

Klub Garnizonowy
ul. 11-go Listopada 22
 godz.

Prowadzący:
Marek Sienkiewicz
Lider:
Maria Filipczuk

35.

Sekcja tańca
taniec solowy gr. I

Klub Garnizonowy
ul. 11-go Listopada 22
 godz.

Prowadzący:
Marek Sienkiewicz
Lider:
Maria Filipczuk

36.

Sekcja tańca
taniec solowy gr. II

Klub Garnizonowy
ul. 11-go Listopada 22
 godz.

Prowadzący:
Marek Sienkiewicz
Lider:
Elżbieta Karczewska

37.

Sekcja Kabaretowa

S.C.K.
ul. Piłsudskiego 105
 godz. 

Prowadząca i Lider
Teresa Hernet

38.

Sekcja teatralna

Klub Kwadrat SCK
ul. Piłsudskiego 105
 godz. 

Prowadząca:
Tatiana Malinowska Tyszkiewicz
Lider:
Bożena Sekuła

39. Sekcja Joga
gr. I 
OSiR 
 godz. 
Prowadzący
Waldemar Nocny
Lider: 
K. Brzozowska-Haus 
40. Sekcja Joga
gr. II
OSiR 
 godz. 
Prowadzący
Waldemar Nocny
Lider:
Ewa Moskal

 
Aktualności

Dziś czwartek, 20 Września 2018
Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Prezydent Miasta Stargard zaprasza na Otwartą konferencję inaugurującą kampanię „Rodzina z osobą starszą” oraz „III Stargardzkie Dni Seniora”

Na sztukę "Z PIEKŁA DO PIEKŁA" autor Jacek Kaczmarski

Informacja o wpłatach na wyjazdy do Międzywodzia i Świnoujścia - terminy wpłat

11 stycznia 2018 r. (tj. czwartek) w godz. 11.00 -13.00 odbędą się zapisy na pozostałe wycieczki ...

Wpłaty będą przyjmowane w dniach 5, 7, 12, 14 grudnia 2017 r. w godz. 12ºº- 13ºº

Plan wycieczek w roku 2017/18 dostępny jest ...

Od 1 listopada 2017 r. do dnia 31 października 2019 r.

PATRONAT WŁADZ SAMORZĄDOWYCH

PATRONAT NAUKOWY

Powiat Stargardzki Urząd miasta w Stargardzie Uniwersytet Szczeciński Uniwersytet Szczeciński Wydział Humanistyczny TWP Stargardzka Szkoła Wyższa SSW stargardinum